T-Mobile Motorkáři: Vojta to položil



5tá reklama od T-Mobile ze série Motorkáři. Lukáš Pavlásek alias Tydýt se opět postará o nedorozumění, které všechny tvrďáky z gangu až dožene k slzám.

Hrají:
Vojta Kotek
Lukáš Pavlásek
Klara Jandova (hlas operátorky na konci)

Kompletní přepis textu (31 vteřinová verze):
Vojta Kotek: „Hele já musim končit, bude tunel.“
Barmanka: „Tak co Vojta?“
Lukáš Pavlásek: „Položil to.“
Motorkář1: „Kde?“
Lukáš Pavlásek: „V tunelu. He…“
„Ježíš a já ho měl tak rád.“
Vojta Kotek: „Co blbnete?“
Lukáš Pavlásek: „Ty kluku, jak si nám to moh udělat!“
Operátorka: „S námi už to nepoložíte. Volat půlce národa zdarma teď můžete i s Twistem.“

Zajímavosti:
– Podle stránky T-Mobile na Facebooku „Položit mašinu v tunelu je prostě konečná“. Ale to jste všichni jistě pochopili. Na rozdíl od Tydýta, který si místo ponaučení odnesl jen pravidlo, že v tunelu se mobil nepokládá.
– Tunel, kterým Vojta projíždí se nachází někde u Máchova jezera.
– Vojtovi by se samozřejmě nic nestalo i kdyby to doopravdy položil, protože je superman. Jak jinak si vysvětlit jeho rychlí příjezd?
– Že by motorkář napravo od Lukáše Pavláska byl František Bartoš a nalevo Martin Nedvěd nevíme, ale možné to je. Zkuste se podívat na reklamu T-Mobile: Vojta Kotek a tablety a posoudit sami.
– Na výčepu je cedule s nápisem Mother Road, což je označení pro U.S. Route 66 (silnici 66), která je nejznámější dálnicí v USA, vedoucí přes 10 států. Je dlouhá 3940 kilometrů. Její symbolem je štít s nápisem US, pod kterým je číslice 66. Proslavila jí písnička (Get Your Kicks on) Route 66, kterou napsal Bobby Troup. Byla mnohokrát poupravena a přebrána jinými kapelami. Dále jí proslavil americký seriál Route 66 z let 1960 až 1964, který měl 4 sezóny s celkem 116 díly.
– Ačkoliv se autoři reklamy snažili zamaskovat ostatní produkty, tak jim něco uteklo. V 0:15 je za Martinem Nedvědem vidět flaška Kapitána Morgana. Za pohlednou barmankou v 0:06 v polici napravo je Malibu.